Kontakta oss

Redaktion

Anna ThulinAnna Thulin, redaktör
anna.thulin@8till5.se

Albert CapuderAlbert Capuder, redaktör
albert.capuder@hdsydsvenskan.se

Thomas FrostbergThomas Frostberg, krönikör
thomas.frostberg@hdsydsvenskan.se

Ola NilssonOla Nilsson, redaktör för näringslivsbilagan
ola.nilsson2@hdsydsvenskan.se


Annons och marknad

Pontus HallqvistPontus Hallqvist, ansvarig för annonsförsäljning
pontus.hallqvist@hdsydsvenskan.se

Pontus JeppssonPontus Jeppsson, produktchef
pontus.jeppsson@hdsydsvenskan.se


Generella kontaktuppgifter

Nyhetstips och pressmeddelanden: tips@8till5.se

Annonsering: annonsera@8till5.se

Övriga frågor: info@8till5.se

Lämna annonsmaterial: traffic@hdsydsvenskan.se

Postadress:
8till5
HD-Sydsvenskan
205 05 Malmö